עיצוב גבות

הגבות משמשות כמסגרת לפנים שלנו והן מהוות חלק בלתי נפרד מהמראה וההבעה. על כן, החשיבות להתאמת צורת הגבה לפנים באופן מדויק- הכרחית.
אם אי פעם תהיתן כיצד ניתן לשפר את המראה בצורה משמעותית ללא החדרת מחטים – טיפול בגבות בצורה נכונה ומקצועית הוא הפתרון עבורכן.
לעתים קרובות, ישנה נטייה להזניח את הפרטים הזעירים בגופנו, אך דווקא הם עושים את ההבדל המשמעותי.
צורת הגבה יכולה לשנות את כל המראה שלכן!

יש לזכור כי עיצוב הגבה מתבצע באופן אינדיבידואלי, כך שגבה דקה וקמורה שמתאימה למישהי שאתן מכירות , לאו דווקא תתאים לכן. הדבר תלוי בצורת הפנים ובקו הגבה הטבעי.

כל מה שצריך לדעת על עיצוב הגבה

  • לפנים ארוכות וחדות נעצב גבה רכה, לא גבוהה במיוחד ומעט ישרה, אשר תעניק קווים רכים ומסגרת נעימה ועדינה לפנים.
  • לפנים עגולות נעצב גבה מורמת בנקודת השיא ואף טיפה משולשת, על מנת ליצור זווית נכונה שתדגיש קווים חדים ומחטבים יותר.
  • למבנה אובלי יתאים כל סגנון גבה כיוון והפרופורציה והסימטריה בפנים אלו היא נכונה וכך ההתאמה של כל גבה היא מושלמת.
  • לפנים עגולות עם סנטר מחודד (צורת לב) נעצב גבה מעוגלת מעט עם קווים רכים ועליה קלה בנקודת השיא על מנת לרכך את הסנטר ולהקנות מראה אובלי.

עיצוב, שיקום וצביעת גבות

קרן, אמנית עיצוב הגבות שלנו תסדר לך גבות של חלומות בהתאמה למבנה הפנים ולצפיפות השערה. לעיתים מריטה לא נכונה לאורך השנים עלולה להוביל לקרחות וחוסרים משמעותיים בגבה, דבר שעלול לפגוע בהמשכיות צמיחת השערות. לכן מאוד חשוב, בעיקר לנערות צעירות בתחילת דרכן, לעצב את הקו הראשוני של הגבה אצל גורם מקצועי שיודע להתאים את העיצוב בצורה אופטימלית, בדגש על שמירה על הקו הטבעי והנכון של הגבות.

באשר לנשים שבינינו, שלא נפל בחלקנו המזל לשמר את הגבות העבות והיפות שהיו לנו בנעורים, כאשר הגבות אכן כבר דלילות וחסרות צורה, קיימים פתרונות מגוונים.

במסגרת סדרת טיפולים קצרה הכוללת ניקוי, עיבוי ותיקון הנזקים שנוצרו, נשתמש בצבעי רפקטוסיל אשר מגיעים במגוון צבעים להתאמה מירבית לכל אחת ואחת. הסדרה תתבצע ב3-5 מפגשים במרווחים של 3-4 שבועות בין טיפול לטיפול, על מנת לתת את הזמן הדרוש לצמיחה חוזרת של השערות שנמרטו (בטעות או בכוונה) ועדיין ליהנות מניקיון יסודי של השערות מסביב ושמירה על הקו הרצוי שאליו נרצה להגיע בסיום התהליך.

קרן, מומחית בשיקום גבות דלילות ובעייתיות במיוחד, תשאיר אותך ללא מילים כשתראי את עצמך אחרי

הטיפול אורך כ-15 דקות