מזותרפיה

למי זה מתאים?

ככל שעוברות השנים, סימני הגיל ניכרים על גופינו. אמנם ניתן להסתיר אזורים מסוימים, כמו בטן מקומטת או כתמי גיל, אך יש לא מעט אזורים בהם החשיפה היא בלתי נמנעת. כך למשל אזור הפנים, הדקולטה (אזור המחשוף) וגב כף היד.

בעידן בו נשים רבות מחפשות אחר הטיפולים החדשים שיסייעו להשיב את הנעורים, מוצעים מגוון פתרונות שבאים לענות על הצורך.
מזותרפיה היא אחת השיטות היעילות ביותר לטיפול בהזדקנות העור (אנטיאייג’ינג).
טיפול המזותרפיה מחזיר לעור את הלחות והאלסטיות שאבדה עם השנים, ממצק ומעניק מראה צעיר ומתוח.

היתרון הבולט בטיפול מזותרפיה הוא בשל העובדה כי זהו למעשה הטיפול היחיד אשר מושתת על חידוש ייצור הקולגן והאלסטין, מה שמשפר וממריץ את זרימת הדם בעור הפנים.

טיפול מזותרפיה יעיל ביותר במקרים של צלקות פוסט אקנה, בהם נותרו סימנים או כתמים. כמו כן, יעיל הטיפול גם במצבים של נשירה והתקרחות שיער בקרב גברים ונשים (כתוצאה מגיל, הרזיה מסיבית, סטרס, לידה וכו’).

מהו קולגן?

הקולגן הוא בין החלבונים המשמעותיים ביותר בגופו של האדם. הוא אחראי על גמישות העור ופועל בסינרגיה מלאה עם חלבון נוסף שנקרא אלסטין. שניהם מרכיבים את שכבות העור שלנו ואחראיים על הגמישות והאלסטיות. ככל שאנו מתבגרים, הגוף נוטה לייצר פחות ופחות קולגן. כבר מגיל 20 הכמות יורדת ובגיל 30 מדובר בחצי מהכמות שנוצרה עד היום.
עם השנים, הרקמות והעור נפגעים מתהליך ההזדקנות הטבעי שהגוף עובר, כך שכולנו מחפשים את נוסחת הפלא שתסייע לנו לשמר את הנעורים. אז נכון, נוסחת הפלא עדיין לא הומצאה אבל יש לנו פתרון.

איך זה עובד?

טכנולוגיית המזותרפיה היא טכנולוגיה פרא-רפואית התורמת להתחדשות העור ומסייעת לנו לבצע טיפולי אנטיאייג’ינג לתוצאות מהירות. את הטיפול מבצעים באמצעות מזופן, מכשיר אשר מכיל בתוכו המון מחטים זעירות המוחדרות לשכבת העור ויוצרות נקבים זעירים בצפיפות גבוהה, בעומק מיקרוסקופי של כ0.1-2 מילימטר ובמהירות גבוהה של כ50-100 דיקורים בשנייה (תלוי בשלב הטיפול ובעוצמה שבחרנו). דרגת הכאב ואי הנוחות היא מינימלית ומאפשרת למטופלת ליהנות מתוצאות יוצאות מהכלל ללא צורך בהרדמה וללא סיבוכים אפשריים.

בטיפול מוחדרים קוקטיילים של ויטמינים ומינרלים המותאמים באופן אישי ומיוחד לסוג העור או בעיות העור של המטופל/ת. חומרים פעילים באיכות הטובה בעולם.מטרתו של טיפול המזותרפיה היא להצעיר את עור הפנים, כך לאחר הטיפול פנייך ייראו רעננות, בהירות וחלקות מקמטוטים. כחודש לאחר הטיפול ניתן יהיה לראות עוד שיפור משמעותי במרקם העור ובקמטים, כיוון שהעור ממשיך לעבוד ולייצר קולגן באופן אינטנסיבי גם חודשים רבים לאחר סיום הטיפולים.
הטיפול במזותרפיה מתאים לגברים ולנשים כאחד בכל הגילאים וניתן לבצעו בכל ימות השנה.

*חובה שימוש במקדם הגנה גם בחורף
*כל אדם, בכל גיל יכול ליהנות מטיפולי מזותרפיה למעט נשים בהריון ואנשים שסובלים מבעיות קרישה. הטיפול אינו גורם לתופעות לוואי, אך במקרים נדירים ניתן לחוש מעט כאב, רגישות מקומית או נפיחות.