מחלקת טיפוח כף היד והרגל

כפות ידיים ורגליים מטופחות הן סימן לאשה שיודעת לדאוג לעצמה.

הסוד המתוק שלנו ושלך הוא שאת לא צריכה לעשות הרבה- פשוט להתיישב ולהתמסר…במחלקת טיפוח כף היד של המרכז לקוסמטיקה NK Beauty Lounge ,אנו מקפידות להשתמש רק בחומרים הטובים ביותר בתחום, כאלה שנבחרו ע”י הכוכבות ומובילות האופנה בהוליווד ובאירופה.צוות המומחיות שלנו פיתח טכניקת מריחת לק/ג’ל המסייעת לו להחזיק מעמד לאורך זמן.אנו מציעים ייעוץ, התאמה וסטיילינג של גוון הלק לפי גוון ופיגמנט העור, עונה, סוג אירוע ומצב הרוח שלך.

תוכלי לבחור ליהנות גם מטיפול אקספרס! בתוך 20 דק’ בלבד כפות הידיים או/ו הרגליים מתוקתקות ומוכנות.

על הקישוטים והדוגמאות שלנו, שכבר קיבלו מוניטין משל עצמם, אחראיות בנות הצוות האומניות שלנו. כולן בוגרות קורס הקישוטים של קרן, שייצרו לך חלומות על הציפורניים.

פנקי את עצמך בתענוגות צרופים תוך שימור וטיפוח כפות ידייך. מגיע לך!

מה תמצאי אצלנו

מניקור קלאסי – מניקור מפנק, המתחיל בעיצוב הציפורן לפי מבנה כף היד, סידור העור סביב הציפורן, ובר פילינג להתחדשות העור. ממשיך מאג’ ממריץ ומפנק להחדרת לחות לכפות הידיים ומסתיים במריחת לק להשלמת המראה המטופח.
מניקור אקספרס – פתרון מושלם למראה מתוקתק כשהשעון מתקתק.
סידור הציפורן ושיוף קל, משיחת לק זריזה ומושלמת וכעבור 20 דק’ את בחוץ.
מניקור ג’ל משולב – המילה האחרונה בעולם טיפוח הציפורן. מניקור ג’ל המחזיק מעמד למשך 3-4 שבועות כאילו הרגע יצאת מהטיפול.
כולל עיצוב הציפורן לפי מבנה כף היד, סידור העור סביב הציפורן ע”י שיוף מכשירי מיוחד (מניקור רוסי) המסיר את העור העודף בעדינות וביעילות ומסתיים בהסרת העור העודף בצבתית. בחירת ג’ל הלק לגוון עורך, למה שאת באמת אוהבת ולפי מגמות האופנה החדשות ביותר. הייבוש של הג’ל מתבצע באמצעות טכנולוגיה המאפשרת לצאת מיד מבלי לבזבז זמן מיותר מרגע שסיימת את הטיפול.
מתוך חשיבה מתמדת על בריאות הציפורן, חשוב שתדעי כי שיטת הג’ל אינה פוגעת בציפורן הטבעית כלל כאשר מסירים אותו בצורה טובה ונכונה. ההפך הוא הנכון- הציפורניים דווקא מתחזקות מיום ליום. הן לא מתפצלות, לא נשברות ואת מגיעה לטיפול הבא עם ציפורניים ארוכות ויפות מתמיד.
חומרי הג’ל שלנו הינם החומרים הטובים והאיכותיים ביותר. הפורמולה המהפכנית מספקת פיניש מושלם לאורך זמן, אשר מגן על הציפורן הטבעית שלך. ואם זה לא מספיק- בתקופת הג’ל תוכלי גם למרוח כל לק בצבע אחר, להסירו עם מסיר לק (מתאים בעיקר לחיילות) ושוב להיראות כאילו הרגע יצאת ממניקור מבריק אצל המומחיות שלנו.
אמנות באקריל- בניית ציפורניים ומילוי באקריל בשיטה ייחודית שפותחה על ידינו ושומרת על הציפורניים חזקות, מבריקות וללא דהייה של צבע לאורך זמן.

מחלקת טיפוח כף היד מציעה מגוון קורסים אישיים או בקבוצות קטנות למניקוריסטיות ובונות ציפורניים בשיפורי בנייה, קישוטים חדשניים לציפורניים, מניקור ג’ל, מניקור מכשירי משולב ועוד.

מחלקת בריאות וטיפוח כף הרגל

פדיקור קלאסי – חווית פדיקור מפנקת שבסופה תרגישי קלילה ונינוחה. כפות הרגליים מקבלות פדיקור הכולל עיצוב הציפורן לפי המבנה, סידור והסרת העור סביב הציפורן, הסרת עור קשה/יבלות מכף הרגל, טיפול בציפורן חודרנית במידת הצורך ולבסוף מריחת לק/ג’ל להשלמת המראה המטופח.

פדיקור אקספרס – פתרון מושלם למראה מטופח תוך 20 דק’.
סידור וגזירת הציפורן, שיוף קל ומשיחת לק זריזה ומושלמת ואת מוכנה לדרך.

פדיקור רפואי לפטרת – פטרת הציפורניים הינה מחלה שכיחה ומטרידה. ברוב המקרים הזיהום הפטרייתי הופך כרוני וכרוך אף בכאבים. מלבד הבעיה האסתטית, הפטרת עלולה לגרום לעיבוי הציפורן, לנשירתה ולפגיעה בתהליך הצמיחה שלה. באמצעות שיוף הציפורן החולה במכשיר חשמלי עד ליסוד, אנו מנתקים את הנגע מהעור ולא נותנים מקום לפטרת להמשיך להתפתח ולהתרבות. בסיום הטיפול נשתמש בטיפות ייעודיות לפי מצב החומרה ובהתאם למקרה, וכך נטפל בפטרת למשך כ-3 חודשים, תהליך שאחריו תצמח ציפורן חדשה, נקייה ובריאה לכף רגל מושלמת.