טיפול פנים

מהו טיפול פנים?

טיפול פנים הינו טיפול המתבצע על ידי קוסמטיקאית. במהלך הטיפול מתמקדים באזור הפנים, כדי לנקות מהם את נזקי הסביבה ולחדש את העור. תחילה חשוב לבצע טיפול פנים קלאסי הכולל אבחון העור, ביצוע בדיקת רגישות לחומרים מסויימים וניקוי ראשוני של הקומודונים (ראשים שחורים) שהצטברו במשך הזמן. כמו כן קיימים סוגי טיפולים מתקדמים יותר לטיפול בבעיות עור שונות ונזקי הזמן, ביניהם: טיפול בקמטים, כתמי גיל/ הריון, עור אפרורי ועייף, פצעי אקנה ועוד.

איך מתבצע טיפול פנים?

סדרת טיפולים מהדור החדש של הקוסמטיקה הפרא-רפואית, המשלבים ניקוי, התפחה, עיסוי, ניקוז קומודונים, פילינגים מחומרים פעילים ומסכות פנים מזינות למראה עור פנים בריא, נקי, חלק ובוהק. בטיפול נשתמש בטכנולוגיית ה”ואקום ספריי”, אשר מעלה את הלכלוך שהצטבר בשכבות העור ללא צורך בלחיצות על העור, תדר גבוה לחיטוי וסגירת הנקבוביות.
משך כל טיפול כשעה וחצי
המשך הטיפול בבית:
לחיזוק הטיפול, השלמתו ושמירה על התוצאות בבית נתאים לך סבון פנים מיוחד, קרם יום עם מסנן קרינה וקרם לילה פעיל.

מדוע כל כך חשוב להגיע לטיפול פנים מקצועי?

 1. ניקוי הפנים
  במהלך שגרת חיינו מצטבר לכלוך על שכבת העור החיצונית. גם לנשים שבנינו המקפידות על ניקוי פנים בסבון בוקר וערב, לא תמיד יתאפשר לנקות את נקבוביות העור כראוי. ניקוי פנים מקצועי נועד לצורך ניקוי עמוק של העור.
 2. חידוש תאי העור
  במהלך טיפול פנים אצל קוסמטיקאית, לאחר ניקוי העור, נשתמש בסוגי פילינגים שונים שמטרתם להעמיק את ניקוי העור מחד, ולעודד התחדשות תאי העור מאידך. זוהי המסה עדינה של שכבת האפידרמיס (השכבה העליונה של העור) אשר מתחדשת מטבעה כל 28 יום, ובעזרת ביקור במכון הקוסמטיקה אנו עוזרות לזרז את התהליך ולבצעו בצורה יעילה יותר. התחדשות תאי העור באופן קבוע חיונית למראה הבריא והחלק של פנינו. זו הסיבה לכך שלאחר ביקור אצל קוסמטיקאית – עורנו חלק ונעים למגע.
 3. מניעה של נזקי העור
  רבים מאיתנו לא תמיד יודעים כיצד לנהוג / לטפל במצב בו מופיע פצעון או נקבוביות שחורות בפנים, לכן רצוי לגשת למכון הקוסמטיקה. במהלך הטיפול בקליניקה, הקוסמטיקאית מטפלת בנקבוביות העור ובפצעונים כך שלא יהפכו לכתמים/סימנים על העור. שלב ההכנה של העור להוצאת הפצעון היא קריטית כיוון וזהו השלב בו מרככים וממיסים את השכבות באופן כזה שלא ישאיר סימן. שלב נוסף לא חשוב פחות הוא שלב החיטוי, בו אנו משתמשות במכשיר ייעודי (תדר גבוה) אשר מחטא את פני העור וסוגר את הנקבוביות על מנת שלא ייכנסו מזהמים ויפתחו דלקת באזור (אדמומיות ונפיחות סביב הפצעון). שימוש במסכות המזינות את העור מהווה הרגעה לאחר הטיפול ומניעה של נזקי עור בעתיד.
 4. פינוק
  טיפול פנים הוא הרגע הנעים והפרטי שלך. אצלנו תעברי חוויה אישית ושקטה המשולבת בעיסוי עדין עם מוזיקה קלילה ברקע, במהלכה את המרכז.זה הזמן שלנו להעניק לך טיפול פנים נפלא ומפנק, להתרחק מהמולת היום ולהתרענן פיזית ונפשית.

טיפול פנים לפני אירוע

טיפול חדש ומפנק – זוהַר ואנטי אייג’ינג

השלב הראשון הוא ניקוי בסיסי על מנת לרכך את העור. לאחר מכן, באמצעות שימוש בפילינג, הסרת התאים המתים שיש על העור וניקוי עמוק יותר.
שלב נוסף הוא החדרת חומרים פעילים והחלקת קמטוטים בעזרת טכנולוגיית RF . באמצעות גלי רדיו מתבצע טיפול מהפכני לחידוש עור הפנים, שאינו פוגע בשגרה היומיומית ומביא לשיפור ניכר בזמן קצר.
לסיום, נבצע מריחה של מסיכת פנים אשר תורמת לחידוש העור ומעניקה לחות. מרבית טיפולי הפנים יסתיימו בעיסוי מפנק ומרגיע.