הקפאת שומן

הקפאת שומן

הקפאת שומן- המסת שומן בקור

 המכשיר: Cryoslim

היא טכנולוגיה חדשנית ומשופרת המשלבת 3 טכנולוגיות בו זמנית

 (ואקום, הקפאה ואינפרא-אדום) לטיפול בעודפי שומן וצלוליט.

טכנולוגיית האינפרא אדום מיועדת להמרצת מחזור הדם לפני הטיפול, העיסוי בוואקום והקפאתם של תאי השומן הגורם להתרחשות וזירוז של תהליך טבעי להסרה ופינוי של תאי השומן בגוף. תאי שומן אשר הוסרו אינם חוזרים!
טיפולים להקפאת שומן במהותם טיפולים אסתטיים ואינם מחליפים תהליכי הורדה במשקל. יחד עם זאת, הטיפולים הללו מומלצים להסרת שומן מקומי באזורים שונים ובעייתיים.

בעזרת הטכנולוגיה של המסת שומן בקור אנו חודרים לעומק שכבות העור אל תאי השומן ומקררים אותם. התאים מקוררים עד למצב של קיפאון ומתים. תהליך פינוי והסרת תאי השומן נעשה בתהליך טבעי של הגוף. המכונה מקררת את הרקמה המטופלת לטמפרטורה של -7 מעלות, והקור בטמפרטורה הספציפית הזו משפיע בצורה מעניינת על השומן. הקור גורם להמסת השומן באופן טבעי ולצאת בצורה בטוחה לחלוטין דרך המערכות השונות של הגוף (זיעה, צרכים). המטרה היא מאוד פשוטה:  להצליח להיפטר מאותו צמיג של שומן שחרף הדיאטות השונות והניסיונות הרבים, לא מצליחים להיפטר ממנו. וכאן אנחנו מצליחים להיפטר משומן באזור בעייתי בטיפול אחד.

העקרון אומר שעל ידי שימוש בקור קיצוני על מאגרי שומן עיקש בגוף, ניתן יהיה בקלות לפרק את השומן בלי לפגוע ברקמה מסביב. כך בעצם מתבצעת ירידה של אחוזי שומן באזור מסוים שתמיד קשה להיפטר ממנו בעשרות אחוזים, מה שמתבטא בירידה יחסית קטנה יותר של אחוזי השומן בשאר הגוף בו לא נעשה הטיפול. מכאן השם הנוסף לטיפול המסת שומן בקור.                                                                      

כיום הקפאת שומן נחשב להליך סטנדרטי להצרת היקפים בדרך שאינה פולשנית (לעומת שאיבת שומן). ההליך עצמו פשוט, אינו דורש הכנה מוקדמת או זמן החלמה. ההליך דורש מהלקוח\ה לשכב במשך 50-60 דקות כאשר הם מחוברים למכשיר. בזמן זה כל ידית מבצעת הקפאה מקומית עד -7 של האזור ומשמידה את תאי השומן. בזמן הטיפול הלקוחות יכולים להרגיש בנוח ולהזיז את  הידיים והראש, לדבר בנייד או לצפות בטלוויזיה… ההליך עצמו מאוד פשוט ומהיר. טיפול זה הפך להיות הטיפול האולטימטיבי להצרת היקפים והמסת שומן בגלל קלות הטיפול והעובדה שאין צורך בזמן החלמה כלל.

תאי השומן הנמצאים בשכבה התחתונה של העור (ההיפודרמיס) נקראים שכבת השומן התת-עורית. תאי השומן הללו יותר רגישים משמעותית לשינויים קיצוניים בטמפרטורות מאשר הרגישות של תאים אחרים בגוף (תאי עור, שריר וכו’). עקב כך, קירור קיצוני של האזור המטופל גורם לטמפרטורה של תאי השומן לרדת מתחת ל -7°. בטמפרטורה זו התא  מתחיל להתפרק – בא לידי ביטוי בהרג התא.

בנוסף, האפקט של הקור מצר את כלי הדם ומכניס את התאים  למצב של היפוקסיה נקודתית דבר הגורם למוות של תאי השומן – כל תהליך זה נקרא אפופטוזה (מוות תאי מתוכנן)

ידיות הקירור “שואבות” את העור עם השומן לידית כדי להגדיל את שטח הטיפול כך שהתוצאה תהיה אחידה וסימטרית (בדרך זו לא נראה לעין שהמטופל עבר טיפול להצרת היקפים בצורת הידית, ואזור שלם מאבד את אחוזי השומן). לאחר מכן הידית מתחילה ולרדת בהדרגתיות לטמפרטורה של -7° . לעבוד בצורה שאינה מכאיבה למטופל

לאחר הטיפול הראשון, תאי השומן באזור המטופל עברו מוות- תאי ומכאן הגוף מתחיל לפנות אותם דרך מערכת השתן. תהליך פינוי הפסולת (התאים שהוקפאו) נמשך עד שלושה חודשים, אך התוצאות נראות לעין כבר לאחר 3-4 שבועות מהטיפול הראשון. ניתן לזרז את תהליך צמצום ההיקפים על ידי שמירה על ארוחות מסודרות במהלך היום (כדי לזרז את חילוף החומרים), פעילות גופנית ואורח חיים בריא.

האם הטיפול בטוח?

כן. הקפאת שומן נחשב לאחד הטיפולים הבטוחים ביותר בשוק. במחקרים קליניים שנערכו ב6 שנים האחרונות, נבדקו כ-2000 איש בכמה מחקרים שונים ולא נמצאו באף מחקר תופעות לוואי קבועות. על מנת למזער את הסיכוי לתופעות לוואי, צריך לוודא התאמה מבחינה רפואית לפני הטיפול ולספר למטפל על ההיסטוריה הרפואית. בנוסף יש לוודא כי המטפל עבר הדרכה מקצועית והוסמך להשתמש במכשיר. לאחר הטיפול ניתן להרגיש בתחושת אי נעימות מקומית, אלחוש באזור הטיפול, גירוד קל ואדמומיות. בנוסף, שטף דם יכול להופיע ולהעלם תוך 5-7 ימים מהטיפול. יש לציין כי כל תופעות הלוואי לא קבועות, נדירות ולא מתרחשות אצל רוב המטופלים. אין השפעה על חיי היום-יום לאחר הטיפול.

למי זה מתאים?

 מתאים לכל אזורי הגוף
תוצאות מהירות למדי
טיפול אינו פולשני
ללא תקופת שיקום והחלמה
הטיפול מעורר תהליכים טבעיים בגוף
מתאים לנשים ולגברים
תאי השומן המטופלים נעלמים לצמיתות

מהלך הטיפול:

  1. הנחת מטלית שומנית על האזור המטופל.
  2. הנחת הידית על אזור הטיפול.
  3. המתנה של 60 דקות.
  4. מורידים את ידיות הקירור מהגוף.

 סיימנו! עכשיו רק נותר לחכות כ-3 שבועות עד שנראה את התוצאות.

הקפאת שומן בקור מחיר:

המחיר להקפאת שומן בקור נקבע על פי כמות האזורים המטופלים.

מחיר מנצח ללא תחרות

משך הסדרה: סדרה בת 4 טיפולים. משך כל טיפול כשעה.