אקנה

חד וחלק! אקנה הורמונלי – פנים חלקות כל החודש

כאישה, את מכירה היטב את הפצעונים שמופיעים אחת לחודש, עם השינויים ההורמונליים, בעיקר באזור הסנטר. הטכנולוגיה שלנו, בשילוב עם החומרים הפעילים הטובים ביותר בעולם מאפשרים לנו לקטול את התופעה באופן מוחלט! לאחר סדרת טיפולים קצרה של טיפול מהפכני ואינו פולשני ה”אקספו” האקנה ההורמונלי נעלם לצמיתות.

הטיפול כולל:

ניקוי יסודי, שימוש בפילינגים מיוחדים בעלי חומרים פעילים בריכוז גבוה הממיסים את הקומודונים (ראשים שחורים) מעומק זקיקי השיער, חיזוק ע”י אולטרה-סאונד גלווני (בעל תדר גבוה), המבצע חיטוי יסודי וסגירת נקבוביות (טכנולוגיית “אור אדום”), ולקינוח: מסכת אצות לחיטוי, קירור וסגירת הנקבוביות
ניתן לשלב טכנולוגיית “אור כחול” לחיזוק תוצאת הטיפול*

מהו אור כחול?

שיטת טיפול המבוססת על מחקר מדעי מתמשך שהראה כי מתבצע חיסול של 99.9 אחוזים מהחיידקים אחרי 2 טיפולים בלבד.
קרני האור שבהם משתמשים בשיטה הפוטו-דינמית הן קרני אור לא מסוכנות ואינן גורמות כל נזק לעור. מדובר בקרני אור הנראים לעין, אך ללא המרכיבים המסוכנים המצויים בקרינת השמש.

המשך הטיפול בבית:

לחיזוק הטיפול, השלמתו ושמירה על התוצאות בבית נתאים לך סבון פנים, מסנן קרינה, קרם לחות וקרם לילה פעיל ומחדש, שמטרתו חידוש רקמות העור לטיפול בצלקות (פוסט אקנה) והרגעת בלוטות החלב, אשר הן האחראיות להפרשת שומן יתר.

משך הסדרה: סדרת האקנה ההורמונלי הינה סדרה בת 3 טיפולים. משך כל טיפול כשעה

הערות: הטיפול מתאים לגילאי 30 ומעלה

טיפול משלים: לאחר סיום הסדרה יש להגיע אחת לתקופה לטיפולי שימור

GO YOUNG אקנה נעורים – עור חלק לתמיד

בטיפולי אקנה, לזמן ישנה חשיבות מכרעת. בניגוד לתרופות, שזמן ההשפעה שלהן אורך מספר חודשים לפחות והן בעלות תופעות לוואי רבות, הטיפול הטכנולוגי שלנו הוכיח תוצאות מהירות ולטווח רחוק ואף נמצא מתאים לכל הגילאים ולמגוון סוגי העור.

שיטת הטיפול הייחודית בקליניקה מעניקה פתרון של 100%, כשהתוצאות המיוחלות מתקבלות בתוך חודש! ללא תרופות וללא כאבים
הטיפול כולל:
ניקוי יסודי (במידת האפשר), שימוש בפילינג מיוחד המשמיד את חיידק האקנה. במקרה צורך ובהתאם למצב העור, נשלב גם טכנולוגיית DPC בשיטת 4MP .

תינתן הדרכה מפורטת והקניית כלים להמשך טיפול בבית

במקרים של אקנה וולגריס / ציסטית (אקנה קשה המאופיין בהפרשת סבום מוגברת או במצבים של נגעים עמוקים ודלקתיים, ריבוי שומנים תת עוריים וקומודונים), נבצע טיפול מיוחד להרגעה ומיגור דלקת האקנה. בנוסף נשלב טיפול ביתי בקרם האזילקוטן- תכשיר טיפול עוצמתי במיוחד המבוסס על רטינואיד המהווה את עיקר הפעילות לסדנת טיפול מתמשכת עד 6 חודשים ברצף למטרת חידוש עוצמתי לעומקו של העור ואיזון עוצמתי לתפקוד העור וחיסול דלקת האקנה.

משך הסדרה: סדרת אקנה הנעורים הנה סדרה בת 4-6 טיפולים, משך כל טיפול כשעה.

המשך הטיפול בבית:
לחיזוק הטיפול, השלמתו ושמירה על התוצאות בבית, נתאים לך סבון פנים, קרם לחות וקרם לילה פעיל ומחדש (אזו /אזילקוטן), שמטרתו חידוש רקמות העור לטיפול בצלקות (פוסט אקנה) והרגעת בלוטות החלב, אשר אחראיות להפרשת שומן יתר בבלוטות, הגורמות לדלקת האקנה.
הערות: הטיפול מתאים לבני נוער, גברים ונשים כאחד
טיפול משלים: לאחר סיום הסדרה יש להגיע אחת לתקופה לטיפולי שימור

NEW FACE: פוסט אקנה – העלמת צלקות וחידוש הטקסטורה של העור

טיפול טכנולוגי מהפכני להפחתת סימני האקנה והצטלקות העור בצורה משמעותית.

הטיפול כולל:
הטיפול משנה את הטקסטורה של העור באמצעות שילוב טכנולוגיות פילינג ריקברי- פילינג בשבע רמות קושי שונות. הפילינג מקטין נקבוביות רחבות וצלקות ומעודד התחדשות התאים, בשילוב עם טכנולוגיית ה DPC לחידוש העור.
הטיפול המהפכני מתקן את מרקם העור ומשיב לו גמישות וברק, מטפל בנקבוביות פעורות, מסיר תאי עור מתים, מחטא את הפנים, מחטא ומכווץ נקבוביות וממיס את השומן. מסייע לאחידות והחלקת עור הפנים באמצעות אולטרה-סאונד, ומחדיר חומרים פעילים לשכבות העמוקות של העור, כך שמזרז את תהליך איחוי וריפוי העור.

משך הסדרה: סדרת הפוסט אקנה הנה סדרה בת 6 טיפולים, משך כל טיפול כשעה.

המשך הטיפול בבית: לחיזוק הטיפול, השלמתו ושמירה על התוצאות בבית נתאים לך סבון פנים ומי פנים ייחודיים, קרם לחות וקרם לילה פעיל ומחדש.
טיפול משלים: לאחר סיום הסדרה יש להגיע אחת לתקופה לטיפולי שימור.