איפור קבוע והדגשת תווים

הדגשת תווי פנים.

הדרמו-פיגמנטציה הידועה גם בשמה העממי האיפור הקבוע, זהו תהליך החדרת פיגמנט (צבע) לעור.
מדובר בפתרון אסתטי אשר חוסך זמן רב ואנרגיה בכל בוקר. האיפור לא נמרח, גם אחרי יום עבודה, בריכה או שנת לילה.

הטיפול מתבצע באמצעות צבעים מינרליים, אורגניים וללא מתכות או תחמוצת הברזל.

האיפור מחזיק כשנה עד עשר שנים, תלוי אזור בו ביצענו את התהליך ומתפוגג ודוהה אט אט, עם תהליך חילוף התאים בשכבת האפידרמיס של העור. בתהליך עבודה נכון המחט מוחדרת לשכבת העור העליונה (האפידרמיס) בלבד, זאת בניגוד לקעקוע אמיתי- בו המחט מוחדרת לשכבת העור העמוקה (דרמיס) והקעקוע נוצר לכל החיים.

למי זה מתאים?

מתאים לכל אותן נשים מטופחות אשר מתחילות להרגיש את סימני הזמן ורוצות לרענן את פניהן. עם ציור תווי הפנים מחדש בצורה נכונה ומתאימה, פנייך ייראו מתוחות עם אפקט הרמה ממש כמו לאחר ניתוח.
מתאים במיוחד לימי הקיץ החמים בהם העור נוטה להזיע והאיפור היומיומי אינו מחזיק לאורך זמן.
כמו כן, עבור נשים עם לו”ז עמוס אשר רוצות להרגיש יפות ומאופרות למשך כל שעות היום, ללא מאמץ.

כל מה שצריך לדעת לפני שניגשים לבצע איפור קבוע

האיפור הקבוע הוא תהליך לא קצר, אשר דורש זמן של כמה חודשים עד לקבלת הפיגמנט הרצוי על העור ולכן באם צץ לך אירוע חשוב במהלך הטיפולים אנא דאגי לקבוע את התור כשבועיים לפחות לפני האירוע.

תמיד התחילי טיפול ראשון בגוון בהיר יותר בטון. זכרי כי תמיד אפשר לחזק גוון, אך כמעט ולא ניתן להבהירו.

סטריליות היא הדבר החשוב ביותר בתהליך האיפור הקבוע- אנו שמים דגש עליון על סטריליזציה, ושימוש בציוד חד פעמי בכל מה שקשור לטיפול. החל במחט, מיכל לצבע ואף עיטוף המכונה וכל שולחן העבודה בתוך התהליך.

האיפור הקבוע זוהי אומנות שבה דרושה מומחיות לציור וסימטריה. כמו כן נדרשת מיומנות וניסיון בבחירת הצבעים מתוך קשת צבעים רחבה והתאמתם המדויקת לגוון העור, פעולה קריטית לקבלת תוצאה מושלמת.

איפור קבוע מוצלח אשר התבצע ע”י מקצועית בעלת שם וניסיון אינו נראה כלל כאיפור חזק אלא הדגשה עדינה ושיפורו של המראה הקיים. זכרי! הטבעי הוא היפה ביותר לך, ותפקידנו הוא לחזור למקורות ולהחזיר את היופי הטבעי של הגבות, השפתיים והעיניים שהיו לך בצעירותך.

מחיר: המחירים נעים בין 1500-2500 .

השוני במחירים נובע מכמה היבטים:

 • האם הלקוחה הגיעה עם איפור ישן /כושל אשר דורש טיפולי הסרה/ נטרול הפיגמנט הישן
 • האם נדרשים תיקונים של צורה וצבע וכן טיפולים נוספים מעבר להליך הרגיל של 2 טיפולים
 • האם ישנה בעיה רפואית/ סוג עור שבהם נתקשה להחדיר את הפיגמנט לעור ויידרשו טיפולים בנוסף

נתונים אלו משפיעים בהחלט על המחיר ולכן כל מקרה לגופו.

 • קביעת תור לטיפול ה-1 תתבצע רק לאחר ייעוץ והתאמה ללקוחה במקום

המחיר המצוין במחירון הוא מחיר ל-2 מפגשים בהתאם לאזור הטיפול(גבות/עיניים/שפתיים) ולשיטת הטיפול.

תהליך האיפור הקבוע

התהליך מתבצע ב-2 מפגשים במרווח של 6 שבועות.

לאיפור קבוע נדרש זמן מה להיפתח בתוך העור, זאת עקב תחלופת התאים בעורנו, המתבצעת כ-30 יום לאחר התהליך. כלומר נראה את הצבע והתוצאה הסופית רק לאחר פרק זמן זה.

במהלך התקופה נראה קילופים, דהיית צבע ואף היעלמות הצבע עד להחלמה מלאה של האזור, שבסופה הצבע יתגלה ויצוף כלפי העור העליון.

ישנם כמה שלבים בתהליך: תחילה נראה קילוף מאסיבי של הצבע על שכבת העור העליונה, איתה יצאנו מהטיפול. קילוף זה מתבצע באופן אינדיבידואלי עד כשבוע לאחר הפרוצדורה. לאחר השלב הראשוני הזה נראה כאילו כל העבודה שעשינו ”נעלמה” כיוון ובמהלך השבוע השני והשלישי ישנה שכבה שקופה/עכורה שמסתירה את כל הצבע מתחתיה, בתוך העור.

לאחר סיום כל הקילופים הנראים והלא נראים לעין במהלך ה4-6 שבועות, יצוף הצבע והגוון שהתקבל כלפי מעלה ונראה את התוצאה הסופית של הטיפול ה-1. לאחר סיום תהליך זה ניתן להגיע לטיפול שני לחיזוק והדגשה נוספת עד לקבלת התוצאה הרצויה.

*אנו מבצעות את הטיפול על רקמה חיה ולא על דף נייר ולכן נדרשת סבלנות רבה עד לקבלת התוצאה.

סוגי הטיפולים

הדגשה ועיצוב גבות

כולכן מכירות את הבעיה המוכרת: אתן קמות בבוקר, מסתכלות במראה, והגבות נראות לא מי יודע מה…אתן שולפות את העיפרון/צללית ומנסות תוך כדי הלבשת הילד לגן או ריצה לעבודה לסדר את הגבות כך שיראו נורמליות. התוצאה במילים עדינות יוצאת בדרך כלל סבירה, ואף פעם לא אחידה. כל יום הגבות נראות אחרת…

בדיוק לשם כך נולדה שיטה המיועדת לנשים המעוניינות למצוא מענה מושלם לגבות לא מושלמות.

איפור קבוע מאפשר מילוי נקודתי של הגבות, או ציור מלא למי שאין כלל שערות בגבה, והתוצאה שמתקבלת נראית טבעית לחלוטין – בשונה מכל פתרונות מילוי הגבות או האיפור המוכרים.

הטיפול מחזיק לתקופה של שנה עד שנה וחצי (תלוי בשיטה שבוחרים) במהלכה הגבות שלכן יראו מושלמות וברוב המקרים אף אחד כלל לא ירגיש שעברתן פרוצדורה כלשהי.

עיצוב גבות באיפור קבוע נעשה אך ורק ע”י מומחית בתחום, כשהשלב הראשוני והחשוב ביותר הוא פגישת ייעוץ, בה מוסבר כל שלב ושלב של התהליך, השיטות השונות שקיימות ותיאום ציפיות בהתאם לסוג וצבע עור המטופלת. בנוסף מתבצעת הדמייה של העיצוב החדש, כך שהמטופלת יכולה לראות ולאשר את הצורה הסופית לשביעות רצונה.

את הדגשת הגבות אנו מבצעים בטכניקות שונות כגון:

 • מיקרובליידינג (שיטת השערה הידנית)
 • מיקרושיידינג (הצללה ועיבוי הגבה בטכניקה ידנית)
 • שיטת השערה במכשור חשמלי
 • הצללת ספריי פודרה במכשור חשמלי

אייליינר

העור סביב העיניים הוא עור דק ועדין. באזור קיימים כלי דם (נימים קטנים) רבים, ולכן התהליך באזור זה מתבצע בצורה עדינה ביותר וברפרוף על מנת לא לגרום נזק בלתי הפיך.
עם אלחוש ועבודה נכונה לא מרגישים כאב כלל והתהליך הינו מהיר.
ישנם כמה סוגים של הדגשת עיניים. להלן פירוט והסבר:
הדגשת קו ריסים עליון ותחתון

יוצר מראה מודגש של ריסים מלאים וסמיכים. המראה טבעי ביותר, כמעט ולא מורגש למי שלא יודע שעשית 🙂

למי זה מתאים?

 • לנשים צעירות (מעל גיל 18 כמובן) אשר רוצות להדגיש את מראה העיניים ללא צורך באיפור יומיומי.
 • לבעלות עיניים קטנות. הקו התחתון מגדיל את העין.
 • לבעלות ריסים דלילים וקצרים.

אייליינר דק בקו הריסים העליון

הנפוץ ביותר למי שאוהבת מראה חתולי וברצונה להבליט את העין אך לא בצורה דרמטית.
יש לציין שבאזור העין קליטת הצבע היא הטובה ביותר, כך שהאיפור הקבוע נשאר לאורך שנים רבות ללא שינוי, לכן הבחירה בקו עבה דורשת מחשבה והבנה של העניין.

אייליינר עבה

אייליינר עבה, מודגש ובולט כלפי עצם הגבה לא מתאים לכל מבנה עין. שכן הוא עשוי לשנות את ההבעה של העיניים בצורה משמעותית, ולכן מי שבוחרת באופציה זו מתוך מודעות, צריכה לקחת בחשבון שהשנים חולפות ,העין או העפעף צונחים והפס העבה לא בהכרח יישאר כפי שהיה.

בחירת הצבע מתבצעת בתאום עם המטופלת, כמובן תוך התחשבות בגוון העור וצורת העיניים לבחירה מושלמת.
לאוהבות האייליינר השחור העמוק- שחור לעולם לא יישאר שחור חזק ומבריק כפי שאנחנו רגילות לראות באיפור רגיל, כיוון ולאחר הטמעת הפיגמנט השחור בעור הצבע יתבהר מעט ויתקבל גוון אפור כהה עד שחור.

הדגשת ומילוי שפתיים

מי לא הייתה רוצה להתעורר כל בוקר עם שפתיים מלאות ואדמדמות כמו בצעירותה? הטכניקות החדשות כיום בעולם המיקרו-פיגמנטציה נותנות לנו את  המענה המושלם.

האפשרות למלא, לצבוע, ולתקן את הסימטריה בשפתיים בצורה יעילה ולאורך זמן קיימת כבר כמה שנים, אך החידושים שפותחו לאחרונה מהווים פריצת דרך של ממש בתחום, כך שניתן לתת פתרונות לשלל בעיות.

בעבר נהגו לשרטט תוחם סביב השפתיים על מנת להעניק צורה, אלא שבטכניקות הישנות טיפול זה לא צלח לרוב הנשים כיוון ולצבעים הייתה נטייה להשתנות עם הזמן ולהפוך לכחול/ אפור עקב עבודה עמוקה.

כיום השפתיים החלו לקבל דגש לא פחות מגבות ועיניים ואף הפכו לטרנד עולמי!
גם לאחר ביצוע איפור קבוע ניתן להמשיך ולהשתמש בשפתון בכל צבע לפי הצורך והרצון.

איפור קבוע הוא איפור שלא נמרח, גם כשאת אחרי יום עבודה, בריכה או שנת לילה. ויכול לשמש גם לצורך מילוי שיער או כיסוי צלקות.

האיפור הקבוע מתבצע בצורה שטחית ולא עמוקה כך שהתוצאה שתתקבל תהיה טבעית שלא נראית לעין, תוך שמירה על הקו הטבעי של המטופל.
בנוסף ניתן לבצע תיקונים ומחיקה של איפור קבוע כושל ולהגיע לתוצאה מושלמת (מותנה בפגישת ייעוץ לבדיקת התאמה).